דף הבית מחקרים וסקרים הערכה חינוכית אבחון וייעוץ ניתוח נתונים וסטטיסטיקה איסוף וניהול נתונים שירות מס"ר - מקבץ סטטיסטי רשותי

פרופיל חברה

מכון היזוּן מסייע ללקוחותיו להשיג את מירב היתרונות משימוש בנתונים. המכון מתמחה בתכנון וביצוע מחקרים, איסוף וניהול נתונים, ניתוח נתונים וסטטיסטיקה, אוטומציה של דוחות ופיתוח אפליקציות. יכולות אלה ונסיון מצטבר של מעל 18 שנים ממצבים את היזוּן כאחד מהגופים היחידים בארץ המספק מענה כולל לצרכי המידע של הלקוח, גם בפרויקטים בעלי מורכבות גבוהה הפועלים בפרישה ארצית.

שירותים עיקריים:

מחקרים וסקרים: ביצוע מחקרים, הערכות וסקרים במגוון רחב של מתודולוגיות, כולל כל שלבי המחקר - מניסוח שאלות ובניית תכנית המחקר ועד דיווח על ממצאים. 
 
איסוף וניהול נתונים: איסוף נתונים לצרכי מחקר, ניהול, מעקב ובקרה. יעוץ ללקוחות המבקשים לייעל את השימוש בנכסי הנתונים שלהם על ידי בנייה או שיפור מערכות לניהול נתונים. 
 
ניתוח נתונים וסטטיסטיקה: השבחה, עיבוד וניתוח נתונים בקשת רחבה של שיטות בסטטיסטיקה תיאורית וסטטיסטיקה היסקית. outsourcing של עבודות ניתוח סטטיסטי מגופי ייעוץ ומחקר. זיקוק ידע מתקדם מתוך נתונים גולמיים שברשות הלקוח. 
 
דיווח מרובד: הפקת דו"חות מתקדמים המותאמים במיוחד לכל מקבל החלטות בארגון. התמחות בדיווח ממצאים מורכבים ועשירים בעיצוב אסתטי, פשוט וקליט, ובלו"ז קצר ביותר. 
 
אבחון וייעוץ: אבחון צרכי הלקוח בתחום המידע והמחקר, ייעוץ בבחירת האסטרטגיה האופטימאלית למילוי צרכים אלה.

אודות לקוחותינו צור קשר
www.000webhost.com