דף הבית מחקרים וסקרים הערכה חינוכית אבחון וייעוץ ניתוח נתונים וסטטיסטיקה איסוף וניהול נתונים שירות מס"ר - מקבץ סטטיסטי רשותי

ניתוח נתונים וסטטיסטיקה

ניתוח סטטיסטי מחקרי

מכון היזוּן מספק שירותי ניתוח סטטיסטי כמענה לכל צורך מחקרי או אחר. כמו כן אנו מציעים לספק מענה כולל לצרכי הניתוח הסטטיסטי של הלקוח בשיטת outsourcing.
שירות זה מאפשר לארגונים הזקוקים לעיבוד נתונים מתקדם לחסוך את העלויות הגבוהות של הקמה וניהול מחלקת מחקר פנימית. השירות מתאים גם לגופי מחקר המעוניינים למקד את מאמציהם בתכנים המקצועיים יותר של המחקר במקום בעיבוד הנתונים. לקוחותינו נהנים מיכולותינו המוגברות -

  • באיחוד נתונים ממקורות שונים ובדרגות גבוהות של מורכבות, בקידוד ומיחשוב נתונים, השבחת נתונים, בבקרות שלמות ובטכניקות נוספות הנחוצות להכנת נתונים לניתוח.
  • בניתוחים סטטיסטיים מתקדמים עבור כל סוג מחקר ובכל מתודולוגיה נדרשת, בתחום של סטטיסטיקה תיאורית וסטטיסטיקה היסקית.
  • באוטומציה מחקרית והאצה של ניתוחים סטטיסטים בהיקף רחב וברמת מורכבות גבוהה.
  • בהצגה ודיווח על ממצאי הניתוח באופן בהיר, פשוט ואסתטי, תוך התאמת הדיווח לאנשי המחקר, אנשי הנהלה ו\או למקבלי ההחלטות בכל רובדי הארגון.

זיקוק ידע מנתונים גולמיים

נתוני הארגון הם נכס שלעתים קרובות מושקעים משאבים רבים בהשגתו. אך הפוטנציאל הגלום בנכס זה אינו תמיד מנוצל כהלכה. אנו משתמשים בניסיוננו העשיר בתחום, וביכולות הניתוח המתקדמות שלנו, על מנת לזקק ידע משמעותי מתוך הנתונים הגולמיים (כגון: תהליכים ומגמות בעבודת הארגון ובסביבה העסקית שלו, לקוחות הארגון ונטיותיהם, תפקוד הארגון וניהולו).
בנוסף אנו מייעצים ללקוח כיצד לשפר את ניהול הנתונים בארגון, על מנת להפוך אותם לשלמים, אמינים, ונגישים יותר עבור מנתחי הנתונים ומקבלי ההחלטות.

chaid gray

אודות לקוחותינו צור קשר
www.000webhost.com